• cz
 • en
 • de
 • Profil společnosti

  STEEL MONTÁŽE s.r.o. je montážní firmou, která poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti montáže a instalace regálových systémů v Čechách, EU i mimo ní. Máme rozsáhlé zkušenosti s instalací všech typů regálových systémů a příslušenství pro několik evropských výrobců, např. STOW, Esmena, Constructor, PSS, Lytos a Nedcon. Instalujeme paletové regály, vjezdové regály, policové regály, mezipatra, regály na drobné zboží, regály miniload, sigma podlahy, opláštěné regálové konstrukce včetně technologických celků a další.
  Zabýváme se montážemi příslušenství, jako jsou vedení pro zakladače, válečkové dráhy, dopravníky aj.

  V roce 2014 začala na trhu práce působit naše další firma STEEL KONSTRUKCE s.r.o., která se zabývá zámečnickou výrobou, výrobou ocelových konstrukcí včetně svářečských prací s úředním ověřením.
  V této oblasti úzce spolupracujeme se společností TMT Chrudim s.r.o. a Metaltechnik s.r.o. Výpalky a soustružnické práce pro nás zajišťuje firma Strojmont s.r.o.

  Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a disponují potřebnými oprávněními k manipulaci a řízení motorových vozíků, hydraulických plošin, vysokozdvižných vozíků a plošin. k manipulaci a řízení motorových vozíků, hydraulických plošin, vysokozdvižných vozíků a plošin. Jsou držitelé oprávnění TÜV SCC. Jsou proškoleni pro práci ve výškách. Na každé stavbě máme pracovníky proškolené v první pomoci.

  Kromě regálových systémů poskytujeme služby i v oblasti montážních prací strojů, zařízení, dopravníků a dopravníkových systémů včetně montážních linek v různých oblastech průmyslu. V této oblasti úzce spolupracujeme např. se společností TMT Chrudim s.r.o.

  Nabízíme možnost montážních prací dle dohody a potřeb zákazníka. Stavby provádíme od základního vyměření až po dokončovací práce včetně úklidu.

  V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte.

  Fotografie montovaných regálů